Ošetřovatel/ka skotu - stájník

16.10.2020 21:51

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B a T - obojí podmínkou, vzdělání nerozhoduje (výuční list/maturita výhodou), praxe v práci se zvířaty, ochota učit se, spolehlivost. Výhodou vzdělání zemědělského směru, praxe v oboru.

Pracovní doba: směnný provoz, krátký - dlouhý týden.

Pracoviště: Dubné, okr.České Budějovice

Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, příspěvek na životní či důchodové pojištění, závodní stravování, po zapracování příspěvek na dopravu, možnost ubytování, 13. plat, roční prémie, práce v zavedené a perspektivní společnosti.

Plat: po zapracování výdělek až 32 000,- Kč

Profese: Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

Počet volných míst: 1

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele emailem - zoddub@cb.gin.cz nebo telefonicky - 387 992 071 (pondělí – pátek 7:00 - 15:00 hod.)